UR & KLOCKOR / Väggur / Väggpendyl 4095306
nr 409 5306
Väggpendyl
höjd: 60 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
300 kr
Såld:
550 kr
tisdag 2 maj 2006